2 nachten voor Kerstmis 2025
Vier een betoverende kerst tijdens een verblijf van 3 dagen en 2 nachten aan de Lacs de l’Eau d’Heure.
VANAF
376€ per persoon.
Het Betoverende Kerstarrangement aan de Lacs de l’Eau d’Heure
Beleef kerst 2025 op een unieke manier door uw verblijf te boeken in het Golden Lakes Hotel. Een speciaal verblijf om even te ontsnappen en volledig tot rust te komen in het hart van de natuur.
GELDIG:
OFWEL VOOR 2 NACHTEN VAN 23 TOT 25 DECEMBER 2025
OFWEL VOOR 2 NACHTEN VAN 24 TOT 26 DECEMBER 2025
Op kerstavond laat u zich verwennen door ons team in het bistronomisch restaurant: onze chef bereidt een kerstmenu van 5 gangen met wijnarrangement. Aperitief, water en koffie zijn inbegrepen in het arrangement. Het kerstdiner op 24 december wordt opgeluisterd met een muzikale animatie.
Op kerstochtend, 25 december, begint u de dag op de beste manier met een kerstbrunch! Voor de gelegenheid blijft het ontbijtbuffet open tot 12u.
Overdag kunt u genieten van de natuur rondom de meren voor een verkwikkende wandeling, en daarna ontspannen in onze SPA (niet inbegrepen in de formule, vooraf te reserveren).
Op de avond van 23 december of 25 december (afhankelijk van uw verblijfsdata) bereidt onze chef een 3-gangen “Ontdekkingsmenu” met wijnarrangement in La Brasserie des Lacs.
Op de laatste dag van uw kerstverblijf biedt het hotel u een late check-out tot 13u zodat u optimaal kunt genieten van uw kamer.
Dit verblijf omvat:
Comfortabele tweepersoonskamer
Toeslag meerzicht: 20€ / nacht
Overnachtingen in een standaard tweepersoonskamer met uitzicht op het water en de omliggende natuur van het hotel. De kamer beschikt over een kingsize bed, douche en volledige uitrusting: airconditioning, flatscreen, WIFI, kluis, haardroger.

Ontdekkingsmenu
Op 23 december of 25 december (afhankelijk van uw reservering) dineert u 's avonds in het hotelrestaurant met een 3-gangen “Ontdekkingsmenu” van onze chef met wijnarrangement, water en koffie inbegrepen.

Kerstmaal 2025
Op kerstavond verwelkomt ons team u vanaf 19u in het restaurant voor een avond vol kerstmagie. Op het programma: champagneaperitief gevolgd door een 5-gangenmenu met de selectie van de sommelier. Water en koffie inbegrepen.

Ontbijt & Kerstbrunch
Tijdens uw verblijf geniet u van een uitgebreid ontbijt op de eerste (of tweede) ochtend en een speciale brunch op 25 december, eerste kerstdag, geserveerd van 7u tot 12u.

PRIJS: 752€ voor 2 personen.
Toeslag meerzicht: 20€ per nacht
Dit speciale kerstverblijf wordt aangeboden naar keuze:
- van 23 tot 25 december 2025;
- of van 24 tot 26 december 2025.
NUTTIGE INFORMATIE
- 100% betaling bij reservatie.
- Maak een simulatie om de prijs van dit arrangement voor andere kamertypes te kennen.
- Mogelijkheid tot toeslag voor kind of volwassene, afhankelijk van het kamertype (studio’s en appartementen).
- Kindertoeslag: 123,50€
- Volwassentoeslag: 268€





